Hip Hop Magazín

Hudba

„Už nehraju automaty.“ tvrdí členové ostravského uskupení Stara Partyja. Věříš jim?

11.1.2023

„Už nehraju automaty.“ tvrdí členové ostravského uskupení Stara Partyja. Věříš jim?

Lákají vás světla kasina, kdykoliv jdete kolem? Zavřete oči a pokračujte v cestě dále. Hazard je vzrušující a poskytuje mnohým z nás možnost úniku před problémy do světa nových zážitků. Uvolnění i zahnání nudy nám možná zpočátku přinese finance. Vzrušení nás pak nutí opakovat hraní. Výsledkem je však často bludný kruh závislosti, kdy hráč není schopen z něj vystoupit. A proto radíme ani nezačínat!

Varování bychom měli! Teď pojďme k věci. Proč zmiňujeme kasina? Může za to ostravské uskupení Stara Partyja (Popitszi, Bettsky, DJ Reflux), které na svém novém youtube kanále právě zveřejnilo skladbu s názvem Automaty z jejich debutové desky MEGABALL. Téma však neberte vážně, kluci rozhodně nejsou žádní závisláci jen tvorbu desky vzali s humorem a nadsázkou.

Placka disponuje 10-ti skladby, které již brzy budeš mít možnost slyšet na všech streamovacích službách. Nechceš-li čekat, objednej si od kluků fyzický nosič. Avizované jsou také 2 videoklipy a proto pokud tě tvorba chalanů baví, dej jim odběr. Ps. Chceš být u křtu desky? Dojdi na plánovanou akci Steel City Fest, která se koná 21.01.2023 v ostravském klubu Fabric.

MICHAJLOV * DYZIVV * TAFROB | STEEL CITY FEST VOL. 2 | 21.01.2023

https://www.facebook.com/events/300150155638126

 


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.