Hip Hop Magazín

Hudba

Už není cesta zpět. Tekashi opravdu první den u soudu práskal, usvědčil dokonce i rappera Trippie Reda

18.9.2019

Už není cesta zpět. Tekashi opravdu první den u soudu práskal, usvědčil dokonce i rappera Trippie Reda

První den u soudu má Tekashi 6ix9ine za sebou, ještě do včerejšího dne bylo jeho svědčení proti členům vlastního gangu jen hypotetické a pořád existovala šance, že je vše jen vykonstruované médii a Tekashi si zachová čest a možná i život, ale po včerejšku již není cesta zpět. První den u soudu Tekashi strávil 2 hodiny.  Přiveden byl v bílém vězeňském tričku a modrých teplácích a modré bundě. Vlasy měl stále duhové, spletené do copu a byla na něm vidět panika z celé situace.


 

 

V jeho výpovědi zaznělo, že se stal členem gangu v listopadu 2017 a účastnil se s nimi násilných zločinů včetně střelby, přepadení a obchodování s drogami. V jedné části usvědčil hlavní obžalované z gangu Nine Trey, tedy Aljermiah “Nuke” Macka a Anthony “Harv” Ellisona a to tak, že na ně nervózně ukázal prstem. Tekashi také řekl, že nikdy nemusel projít zasvěcením do gangu a tedy někoho osobně zastřelit, což je jednou z podmínek pro vstup do Nine Trey. Tvrdil, že gang po něm chtěl pouze, aby dělal hudbu a dával jim peníze z výdělků.

 

 

Tekashi rozsáhle vypovídal o svém tracku Gummo, který natáčel s gangem Nine Trey v srpnu 2017. Potvrdil, že se nejprve seznámil s jejich členem Seqo Billy a jemu řekl, že by chtěl natočit hudební videoklip s autentickými členy gangu. Nakoupil desítky červených šátků a rozdával peníze. Následně u soudu na fotografiích z videoklipu označoval jménem různé členy gangu. Zároveň řekl že i rapper Trippie Redd, se kterým byli v minulosti přátele a společně natočili i videoklip, je členem gangu, ale z konkurenční odnože gangu Bloods.

 

 

Dále zaznělo, že na svědčení se s federály domluvil ihned po svém zatčení v listopadu 2018. Jak sme již psali předevčírem, Tekashi byl k soudu přiveden jednotkou SWAT a to tajným tunelem a stejným způsobem od soudu i odešel. Je vězněn ve speciální věznici určené pro udavače. Tekashi 6ix9ine chce svým svědčením dosáhnout co nejnižšího trestu ve svém vlastním případě, který se rozuzlí v lednu.


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.