Hip Hop Magazín

Hudba Párty Soutěže

Ve čtvrtek Praha zažije skvělej koncert a ty u toho můžeš být zadarmo!

3.4.2018

Ve čtvrtek Praha zažije skvělej koncert a ty u toho můžeš být zadarmo!

HOCUS POCUSC2CALLTTA!

Proč 3 jména v nadpisu? Co maj společnýho? Musíme si pomáhat přirovnáním? Co spojuje ty 3 projekty? Jakej je průnik těch tří množin? Kdo je jejich společným jmenovatelem? 20syl… Hudební génius z Francie, kterej má zase něco novýho, něco co je fresh, něco co je jinde a dál, než kde byl s živým hip hop ansáblem Hocus Pocus, DJským tělesem světových šampionů C2C, aby teď po dvou sólových EP servíroval elektronický rap s Mr. J. Medeirosem z The Procussions – AllttA a 5. pozítří vám ho donesl v Lucerna Music Baru až pod nos.

Co o tomhle chlápkovi z Nantes, jehož jméno se píše 20syl a čte Vasyl, říct. Že je génius? Že na co sáhne, to se ve zlato promění? Že rapuje? Že produkuje? Že skrečuje a DJuje? Že je multiinstrumentalista? Že beatboxuje, dělá grafiku, video mapping a vše na světové úrovni? To je víc než multitalentovaný čávo. To je chlápek, kterému by měli odlít masku a vztyčit bronzovou sochu v nadživotní velikosti ještě za života. Aby se bylo možno poklonit jeho neuvěřitelnému talentu, který navíc nestagnuje, ale neustále se vyvíjí a posouvá. Jeho nová věc je více elektronická než dříve. Na jednu stranu méně pompézní a střídmější než dřív, na druhou stranu mrdá ještě víc než kdykoliv dřív. Je to multi-kulti. Je to audio-vizuální show. Je to elektronickej rap. Je to barevná hudba. A rozsvítí nás jak Pražský jaro ve čtvrtek 5. dubna 2018 v Lucerna Music Baru.

Facebook událost zde!

Jsou koncerty, o kterých nevíte, co máte čekat. Pak jsou koncerty, o kterých už dopředu víte, že to bude stát za to. Jeden z nich je tenhle koncert – pokud dorazíte, budete určitě nadšení. Protože vám chceme udělat radost, máme pro vás k dispozici dva volné vstupy, takže se můžeš na tenhle super koncert dostat zadarmo a ještě s sebou někoho vzít. Soutěž poběží do středečního večera, do 20:00. Správnou odpověď nebo odpovědi posílejte na milos.prikrylovski@stagemedia.cz   

Kdy vystoupila kapela Allta v České republice?

A – Hip Hop Kemp 2017

B – Nikdy

C – Hip Hop Kemp 2015

 


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.