Hip Hop Magazín

Hudba

Voňavý Puget talentované DJ-ky Nadji je tu! „Když kouříš ty smrdí semeno, když kouřím já není to seno“

27.10.2020

Voňavý Puget talentované DJ-ky Nadji je tu! „Když kouříš ty smrdí semeno, když kouřím já není to seno“

DJ Nadja se toho rozhodně nebojí. Ve svém dalším počinu neotřele baví na téma konopí. Song s názvem Puget (i na Spotify), k němuž ve spolupráci s Kweek.cz natočila skvělý videoklip je další vlaštovkou z jejího chystaného EP. Raperka sama přiznává „Nejedu songy o hulení, ale výjimka potvrzuje pravidlo!“  V hodně povedeném videoklipu k singlu, si bere na paškál ikonický záběr z Americké krásy (nahá dívka ve vaně plné „flower power“), aby vzápětí pobíhala po place jako nemotorný maskot v konopném listu dychtící po šluku z pořádnýho špeka.

 

 

Parodie i nadhled cítíme z každé noty i pěveckého projevu se stejnou intenzitou, s jakou si dovedeme představit závan Nadjina pugetu. K danému tématu nechybí kila hašiše (čtěte rekvizit) ani rastaman v podání kamaráda Michala ŠepseInspirací, téhle malé blondýně, stejně jako u předchozích klipů, byl opět sám život. 

 

 

Jak říká „Nejedný koč se stalo, že přišla domů a našla svýho typa rozvalenýho na gauči se špekem v papule.“ Tím i samotný song, který se točil koncem září v holešovické Centrále, začíná. A stejně jako kvalitní omamná látka na vás zafunguje ihned. Režie i scénáře klipu se zhostila sama raperka, která tvoří klipy nejen pro sebe, ale i pro další zaběhlé úmělce. Tenhle song, provoněný zelňačkou, rozhodně pobaví i v dnešní divné době!

 


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.