Hip Hop Magazín

Hudba Novinky Párty

Wu -Tang sága pokračuje! Nejdůležitější netopýří hlava GZA, míří premiérově na Hip Hop Kemp.

23.6.2018

Wu -Tang sága pokračuje! Nejdůležitější netopýří hlava GZA, míří premiérově na Hip Hop Kemp.

Wu Tang Clan je nejznámější hip hopová kapela na světě, žádný ale neexistuje. I v Česku je velká základna fanoušků téhle netopýří rodiny. Následující zpráva vás posadí na prdel. Oprašte znak Wu Tangu, tohle bude velká kempová premiéra, protože do Hradce dorazí ten, co tu ještě nebyl. Ten nejdůležitější, hlava rodiny. GZA.

Už od dob 36 Chambers víte, že jedna z definic jeho party je: „We form like Voltron and GZA happens to be the head.“ Je to prostě génius. Jeho show je jak úder otevřenou dlaní na solar, rána na komoru, hvězdice na čelo a nunčaky přes celou hubu.
Trvalo to. Někdo se těší od roku 95, kdy vyšel jeho mistrovský kousek Liquid Swords a jedna z nejlepších Wu sólovek vůbec. Hypnotický bubny, RZA v nejlepší formě, k nesnesení napínavý atmo, smrtící rýmy. Někdo vyčkává flow mistra tekutých mečů od roku 2002 a prvního Hip Hop Kempu. Protože je ale k zbláznění rozvážnej. A jako šachový velmistr plánuje strategicky tahy za hranicí chápání. Bylo potřeba si počkat. Připrav se na další Wu banger. Tah sekáčem na HHK 18 přichází právě teď!

Já jen dodám, že line up je naprosto perfektní a to vás čekají ještě dvě americká jména. Zítra ve 12:00 na našem webu spouštíme soutěž o volné vstupy na tenhle festival s atmosférou.


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.