Hip Hop Magazín

Hudba

Zaplatil Tekashi 6ix9ine 1 milion dolarů za hostovačku od Kodak Blacka?

18.9.2023

Zaplatil Tekashi 6ix9ine 1 milion dolarů za hostovačku od Kodak Blacka?

Nejkontroverznější spolupráce roku – tak je označován song Shaka Laka, za nímž stojí newyorský rapper Tekashi 6ix9ine a do kterého si přizval šestadvacetiletého rappera z Floridy jménem Kodak Black.

A proč kontroverzní? Odpověď je jednoduchá, u většiny rapových interpretů dostal Tekashi nálepku „Práskač“ a proto je i jakákoliv spolupráce s ním považována za nepřípustnou. Proto i rozhodnutí Kodak Blacka udělat s 69 feat vyvolalo vlnu nevole na celé scéně.

Nyní však vyplouvají na povrch informace o tom, že měl za hostování Kodakovi údajně zaplatit 1 milion dolarů, aby s ním vůbec spolupracoval a Tekashi se tak ukázal jako rapper, jehož minulost už je zapomenuta.

Ovšem 6ix9ine něco takového odmítá a v nedávném rozhovoru řekl, že celá skladba je skrytou reklamou na Vape společnost, která to celé financovala, včetně odměny pro Kodaka. „Jo, nezaplatil jsem mu,“ řekl 6ix9ine moderátorovi, když se zeptali na milionový feat. „Existuje reálná firma jménem Fume, že? Jsou tam celá videa, obrázky, bankovní výpisy, důkaz že to platili oni“

Ať už to bylo jakkoliv, je jasné, že Kodak šel do featu jen kvůli vidině snadných peněz za pár barů, ať už to platil Tekashi, nebo zmíněna společnost.


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.