Hip Hop Magazín

Hudba

Zavraždil rapperku Gangsta Boo z Three 6 Mafia její vlastní bratr?

25.8.2023

Zavraždil rapperku Gangsta Boo z Three 6 Mafia její vlastní bratr?

Je to už více jak půl roku, co svou životní pouť předčasně ukončila Lola Chantrelle Mitchell, známá především jako Gangsta Boo z Memphiské rapové formace Three 6 Mafia.

Ta byla po silvestrovských oslavách nalezena mrtvá ve svém domě. Důvodem úmrtí bylo předávkování drogami, konkrétně fentanylem. Gangsta Boo se měla údajně předávkovat na silvestrovském večírku v jednom z mephiských nočních podniků, který navštívila se svým bratrem.

Nyní vyplouvají na povrch nové skutečnosti a nejvíce je slyšet hlas Crunchy Blacka, bývalého člena Three 6 Mafia. Ten tvrdí, že za smrt Gangsta Boo je zodpovědný její bratr E Gutta, který se ten osudný večer rovněž předávkoval a smrtící koktejl měl zesnulé rapperce sám úmyslně namíchat.

Crunchy ve svém příspěvku na Instagramu mluví o tom, že když byl bratr Boo ve vězení, všem říkal, že svou sestru nenávidí a chce se jí zbavit. Vyčítat jí měl údajně to, že se nechce rozdělit o svůj úspěch a dostat ho z vězení. Crunchy dál tvrdí, že se nebojí případné pomsty a chce spravedlnost pro Gangsta Boo, kterou nade všechno miloval.    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.