Hip Hop Magazín

Novinky

16 let ve hře, 7 let pod křídly Kali Records… Grafik Armored stále šlape jako hodinky

15.10.2019

16 let ve hře, 7 let pod křídly Kali Records… Grafik Armored stále šlape jako hodinky

Spolehlivost, dochvilnost a kvalita… Vlastnosti, které člověk málo kdy vidí pohromadě. I přes to se občas najdou výjimky a my jsme moc rádi, že jí máme v týmu! Řeč je o našem pravém křídle, které u nás skóruje v rámci grafiky. Je libo cover, plakát, design na merch či další úkoly, které sám nezvládáš? Obrať se na zaručenou kvalitu, kterou pro tebe zaštítí Miloň Rezler a.k.a. Armored.


Na začátku to byly předsudky, pomluvy a nevěra… Dnes je to gratulace, věrnost a uznání. 16 let v oboru rozhodně není krátká doba. Z toho 14 let s podpisem “Armored” a 7 let působení v Kali Records rodince. Tyto fakty už něco znamenají. Nemyslíš? Zde je důkaz, že stačí setrvat a jít si stále za svým snem. 

Konto tohoto krále ve svém oboru je tak široké, že by jsme tu při jmenování jednotlivců byly do zítřejšího večera. Z předních zástupců scény je to například Kali, Don Čičo, Strapo, Separ, Martez, Rytmus, Gamba, Majself, Mega M, Taifun atd atd… Tohle je pouze malý výčet ze vše spoluprací, které sahají i do zemí jako Německo, Rakousko, Irsko, Anglie, Švýcarsko, Nigérie, Belgie či Argentiny. 

„Synonymum grafiky je Armored, preto lebo chlapec je dávno v pred.“ Gamba už v roce 2013 věděl, komu svěřit grafickou práci… A nám nezbývá nic jiného, než souhlasit. Proto od naší redakce momentálně putuje do Vrchlabí jedno obrovské díky za veškerou práci pro náš magazín a doufáme, že naše cesty budou i nadále v tomto odvětví společné.

„Je to 16 let co dělám grafiku a ne vždycky to bylo jednoduché. Já sám jsem se na to chtěl už hodně krát vybodnout ale nedopustil jsem to, tím bych akorát všechny ty roky zahodil. Nic se nestane přes noc bez práce. Dělejte co vás baví, vytrvejte a držte se svého snu. Vždycky se najde někdo, kdo vám bude říkat, že to děláte na h*vno a že to nikdo nechce. Nenechte si to nakecat do hlavy. Jinak jako všude platí: Všechno co dává, taky bere.“ 

The Floor Kids Crew & Armored

Peco Photography & Amored

HipHopStage (Back To Boom Bap III) & Armored

Gamba & Armored

Kaidžas & Armored

Food Addictors & Armored

B-Boy Tas & Armored

Rep Rock Photographer & Armored

Hazard Brand & Armored

Kali x Sima & Armored

Claudia x Terapia & Armored

Kali & Armored


    Written by:    Leave a comment

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *