Hip Hop Magazín

Hudba

44 producentů pod jednou střechou? Dej si nový instrumentální projekt Back to Boom Bap 3

13.9.2019

44 producentů pod jednou střechou? Dej si nový instrumentální projekt Back to Boom Bap 3

Usaďte se, varujte sousedy a připravte své bedny na pořádnou boombapovou injekci. Po zhruba roční pauze od našeho instrumentální projektu Back To BoomBap 2 se ven dostává jeho další a zřejmě poslední pokračování. Pod jednu střechu se nám povedlo rekrutovat neskutečných 44 producentů.

Úkol zněl jasně, stejně tak jako v předchozích případech. Navařit pořádný hlavokejvák. Chytlavý boombapový beat, který zvedne každého ze židle. Kluci se této výzvy chytli, uzavřeli se do kuchyně a následně zaslali své bubny. Jak ve finále tohle pestré menu vypadá? Velmi chutně!

Sestava všech zúčastněných vypadá následovně: Jchl, Duhan, Koža, Gotcha Beats, Follow, J-Bez, Weta, Washelll, Hawky, Neri, Beatzgrafik, Bezočivec, Stray Side, Snackill Rawshitz, G-Money, Blazebeatz, KHZ, DJ Funkdat, Ajvy, Fash Flaga, Jan Flova, Jml Beats, Kubake, Skoopy, Plampi Beatz, Wave B, JX, Minor Productions, Elbe, 3SK4, Bencoo beats, Cali, Dexpear, Martin Rawas, Pohry, Psyché beatz, Rescue, Wave Beats, Maicon Beat, Danaz, Worry Beats, Muzungu, Donaldzr beats a Novot.


 


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *