Hip Hop Magazín

Hudba

Album Stopař, které má na svědomí Yoga Spank se již brzy dočká dalšího vizuálního zářezu

11.10.2019

Album Stopař, které má na svědomí Yoga Spank se již brzy dočká dalšího vizuálního zářezu

Nechutná ti Syndikát z králičí stáje? Doporučujeme menší cestu v čase… Ostrava má totiž širší degustační menu. Co takhle zakousnout se do druhé studiové sólo desky, kterou sfoukl jeden z členů Safari Yoga Spank? Žádný mumlání či přehnaná inspirace ze západu ale pravý „špinavý“ produkt z ocelového města.

15 skladeb, které tě stáhnou na svou vlnu a donutí tě při cestě ke své drahé polovičce nebo do práce nevylézat z auta než dohraje poslední singl. Jediné minus desky je pouze absence vizuálních kabátů. A právě tento fakt se momentálně u posluchačů rozhodl autor desky vyžehlit.

Do diáře si právě zapiš datum 20.10.2019. Tento den se mezi živé totiž dostane velmi povedený videoklip ke skladbě Zastavárna, kde se mimo jiné představila i dvojice hostů Raklo Rukono a Popitszi. Práci na samotném vizuálu svěřili kluci do rukou Defabriku, u kterých lze očekávat jako vždy skvěle odvedenou práci. Zajímá tě jak bude videoklip vypadat? Mrkni na jednohubku v podobě krátké ukázky.    Written by:    Leave a comment

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *