Hip Hop Magazín

Hudba Mladá krev

Azee představuje své první EP s názvem „První/Poslední“

6.4.2020

Azee představuje své první EP s názvem „První/Poslední“

Azee ze skupiny Chapter nám na podzim minulého roku naservíroval singl „Volnej čas“. No a právě během svého volného času makal na svém prvním solu, které nedávno droplo na všech streamovacích službách. Co nám nabídne další projekt z repertoáru Chapter crew?

Projekt „První/Poslední“, jak už to u tvorby členů Chapteru bývá, je opět poměrně různorodý a nalezneme na něm širokou škálu beatů a témat. Zatímco v první polovině projektu narazíme na energické koncertovky, druhá část posluchače zavede do trochu osobnějších vod a melodičtějších tracků. Ostatně o tom to právě je – Azee vidí věci z více úhlů pohledu, což se zrcadlí v samotné hudbě.

Je důležité také zmínit videoklip na track „Nápad“, ve kterém Azee prochází své oblíbené pražské spoty jak sám, tak s bandou a dává props svým fellaz. O celý klip se postaral Gedeon Drapák a jak to dopadlo se lze přesvědčit v odkazu níže.

Zvukově celý projekt zaštítil Marys z 1312 Records (mix/master), u kterého probíhal také celý proces nahrávání. Za tvorbou coveru stojí Jaroslav Kočiš. Celý projekt je možné poslouchat na Spotify, Apple Music a dalších hudebních platformách, na YouTube budou postupně jednotlivé tracky přibývat již tradičně na kanále Chapter Music.    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *