Hip Hop Magazín

Hudba

Debutová deska BADTRIP od ATRYHO má první vizuál. „Za všechno může Ivan!“

18.9.2020

Debutová deska BADTRIP od ATRYHO má první vizuál. „Za všechno může Ivan!“

“Nováček” ATRY ještě před koronou udělal debutovou rapovou desku BADTRIP, ke které právě vydal první klip. „Neumím lhát, s Candymanem milujeme ironii, extrémní satiru a zároveň rapuju co žiju“ popisuje krátce Atry texty “Ivana”, které popisují s nadsázkou “fiktivní” situace párty života.

Album BADTRIP vznikalo u Atryho ve studiu na pražským Žižkově. Na celé desce jsou slyšet jak klasické trapové beaty (Minimal), tak přesahy do dubstep prvků (Badtrip) a Atry nevynechal ani své oblíbené analogové synthy (Stařec). Celá deska BADTRIP si dává záležet na propracovanosti podkladů a přímočarosti textů. Beaty si nekupuje, ale od prvního zvuku skládá celý sound až po master.

Kdo je vlastně ATRY? ATRY nebo Jaro… je žižkovák, který se v minulosti věnoval hlavně produkci elektronické hudby a podařilo mu prosadit i jako režisér a kameraman hudebních videí. Tvořil videoklipy pro jména jako Chinaski, Marpo, Prago Union, Ben Christovao, DJ Wich a mnoho dalších.

Se synthpopovou formací Noise Don’t Cry se mu podařilo v roce 2019 vyhrát ocenění Videoklip Roku za video ke skladbě Light a Fire. Z člověka, který odešel s košem a vrátil se za tři dny, je ATRY týpek, kterej maká každej den na tom, co umí na 100 %… a má co říct.
    Written by:    Leave a comment

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *