Hip Hop Magazín

Móda

Naskočte na divokou vlnu s Benem Cristovao v nových PUMA Wild Rider

3.6.2021

Naskočte na divokou vlnu s Benem Cristovao v nových PUMA Wild Rider

Globální sportovní značka PUMA překvapuje novými teniskami Wild Rider, jejichž tváří je v ČR Ben Cristovao, populární zpěvák, bjj fighter a zástupce ČR v letošním ročníku pěvecké soutěže Eurovize známý svou láskou k streestyle módě. Progresivní design modelu je inspirovaný pohybem a divokým tempem městského života – chce jít vpřed, dál a být rychlejší. Naskočte na divokou vlnu a držte krok s Benem Cristovao v nových teniskách Wild Rider!

Ben se během let vypracoval mezi českou špičku v žánru R&B a hip hop. Stejně jako nové PUMA Wild Rider se nebojí jít stále vpřed a posouvat se dál. „Baví mě všechno, co dělám. Jsem vděčný za to, že mám možnost věnovat se intenzivně muzice i brazilskému jiu jitsu. Tím, co dělám, žiju – vždycky naplno. Chci nosit oblečení a boty, které můj životní přístup vystihují a zároveň se mnou drží tempo. Puma je parťák pro všechno, co dělám, už třetím rokem a Wild Rider mě baví – na onewheelu i při tréninku choreografie na show. Navíc mají cool design! Těším se, až společně vykopneme TikTokovou taneční výzvu na můj nový song Omaga,“ říká Ben Cristovao.

Novinka Wild Rider Rollin‘ přináší do rodiny produktů Rider zcela nový rozměr se svěžími vrstvami materiálu a futuristickými kruhy v mezipodešvi, a hraje si tak s futro stylem značky PUMA. Ten zahrnuje jedinečné úpravy, jako je kožený pruh vlévající se do paty, nápis „Designed by PUMA“ na zadní části modelu i vyčnívající zadní část paty, která odkazuje k inspiraci pohybem. Bota má nylonový svršek se semišovými překryvy a koženým pruhem spolu s detaily TPU na patě a speciální pěnou Rider. Prémiový design, spojující motivy z minulosti i budoucnosti, využívá prvky z modelu Rider OG a atletických treter z 90. let.

Nový unisex model Wild Rider Rollin‘ pro dospělé i děti je dostupný již nyní ve třech barevných provedeních: v klasické sportovní bílé s černou špičkou a modro-červenými doplňky nebo tmavé šedočerné verzi s bílým pruhem, či v něžné variantě v pastelových barvách. Nakupovat můžete u prodejců Footshop, Queens, Espace, Urbanstore, A3 sport a D-Sport nebo na PUMA.com. Doporučená maloobchodní cena: 2.599, – Kč.

 


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *