Hip Hop Magazín

Hudba

Bow Wow se po smrti Mac Millera přiznal k vlastní závislosti na drogách

11.9.2018

Bow Wow se po smrti Mac Millera přiznal k vlastní závislosti na drogách

Smrt způsobená předávkováním rappera Mac Millera opět otevřela, stejně jako v minulosti po úmrtí jiných rapperů, diskuzi o zvyšujícím se množství drogově závislých v rapové komunitě. V návaznosti na úmrtí Maca učinila závažné přiznání také bývalá dětská rapová superstar Bow Wow. Ten se na twitteru přiznal ke své dřívější drogové závislosti, která ho málem stála život.

 


„Dokud jste mladí, zastavte tyhle zkurvené drogy. Musím se Vám teď k něčemu přiznat. Když jsem s Omarionem natáčel album Face Off, byl jsem zleanovanej každej den. Jestli jste mě viděli na předávání cen BET, byl jsem úplně zfetovanej. Celou dobu, co jsme jeli UCP tour jsem smažil čtyřikrát až sedmkrát denně. Byl jsem závislej až do show v Cincinnati .. tam jsem přišel na stage a pak se probudil až v nemocnici“

Takhle pokračuje i v dalších tweetech a zároveň apeluje na mladé fanoušky i jejich rodiče, aby se začli drogovou problematikou zabývat dokud je ještě čas. Za nás palec nahoru za toto Bowovo přiznání a uvítali bychom něco podobného i u českých interpretů.


    Written by:    Leave a comment

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *