Hip Hop Magazín

Móda

CONVERSE PRIDE Rovnoprávnost, různorodost a láska v nové letní kolekci

27.6.2020

CONVERSE PRIDE Rovnoprávnost, různorodost a láska v nové letní kolekci

  1. června se globální LGBTQIA+ komunita spojí, aby oslavila Pride, která poprvé proběhne digitálně. A právě u příležitosti letošního svátku lásky a rovnosti představuje Converse svou novou letní kolekci, kterou vyjadřuje podporu celosvětovému hnutí Pride a LGBTQIA+ komunitě, která bojuje za budoucnost, ve kterou věří.

 

 

Kolekce Converse Pride byla poprvé představena v roce 2015. Teď se vrací s heslem „More Color, More Pride“ a přináší hravé Chucky inspirované duhovou vlajkou s přidanou hnědou a černou, které reprezentují sílu diverzity a inkluze.

 

 

Kolekce je speciální jak barevným provedením, tak domyšlenými detaily. Ikonická nášivka na boku vysokého modelu Chuck Taylor All Star a Chuck 70 je zahalena do duhových barev, stejně jako podrážka všech modelů. Zadní stranu tenisky zdobí nápis „DIVERSITY EQUALITY LOVE“.

 

 

Kromě duhových modelů tenisek byla speciálně k letošním oslavám Pride navržena i kolekce oblečení, ve které nechybí kšiltovka nebo černé a bílé tričko s duhovým nápisem.

 

 

Converse se dlouhodobě snaží spojovat lidi na celém světě, podporovat různorodost, lásku a jedinečnost. V rámci své nové kolekce věnovala značka Converse 1 milion dolarů na podporu globálních LGBTQIA+ komunit, včetně projektu It Gets Better.

 

Kolekce Converse Pride je dostupná v prodejně Converse ve Westfield Chodov a u vybraných prodejců.


    Written by:    Leave a comment

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *