Hip Hop Magazín

Hudba

Detroit očima Eminema? Koukni na videoukázku z unikátního chystaného 3D dokumentu Marshall From Detroit

24.1.2019

Detroit očima Eminema? Koukni na videoukázku z unikátního chystaného 3D dokumentu Marshall From Detroit

Podívat se na Detroit očima Eminema a ještě k tomu v 3D? Takovou jedinečnou příležitost budete mít již brzy prostřednictvím chystaného dokumentu o virtuální realitě, který ponese název Marshall From Detroit. Chystaný dokument se publiku poprvé představí už tento víkend v rámci festivalu Sundance Film Festival a stojí za ním studio Felix & Paul ve spolupráci s režisérem Caleb Slainem. V dokumentu budeme mít možnost prozkoumat Detroit z pohledu jeho nejslavnějšího rodáka a obyvatele – Marshalla Matherse, který zkoumá noční život metropole prostřednictvím virtuální reality. Mimo unikátních pohledů na Detroit budeme mít možnost nahlédnout také do soukromého běžného dne slavného rappera a vy tak budete mít pocit, že jste skutečně přímo vedle něj.


“Naší ideou bylo více rozšířit možnosti a přitažlivost virtuální reality a zároveň představit i mystickou atmosféru Detroitu, kterou byste třeba jinak neměli možnost objevit” Přiblížil projekt režisér Slain

Celý dokument bude v 3D a vy si už v ukázce na youtube můžete otáčet kameru kam se vám jen zlíbí. Ukázka je k dispozici dokonce v luxusní 8K kvalitě.


    Written by:    Leave a comment

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *