Hip Hop Magazín

Hudba Párty

Detroitský rapper Obie Trice vystoupí už za týden v Praze, kontroluj kompletní informace a soutěž o lístky

30.10.2018

Detroitský rapper Obie Trice vystoupí už za týden v Praze, kontroluj kompletní informace a soutěž o lístky

Obie Trice – opravdové jméno, žádné triky. Známý detroitský rapper přijíždí poprvé do Prahy oslavit patnáctileté výročí svého debutového alba ‚Cheers‘. Album produkoval Eminem, který zapsal Obieho pod svůj label Shady Records a vytáhl ho tím z undergroundu. V pražské ROXY ale nezazní jen stará tvorba. Jedinečná show se uskuteční už za týden 6.11.2018 v pražském klubu ROXY.

 

Album ‚Cheers‘ je dodnes považováno za významný milník žánru díky dosažení páté příčky Billboardu 200 s 226 000 kopiemi prodanými během prvního týdne a celkovými 2 miliony kopií po celém světě. Zároveň značí, že Obie zvládne být jak tvrdý rapper, tak i zábavný chlápek, vezmeme-li v potaz, že je pojmenováno po jeho oblíbeném sitcomu stanice NBC. V současné době Obie pečetí své postavení na scéně založením vlastní značky Black Market Entertainment. Ve své tvorbě se dotýká témat vlastního života na ulicích Detroitu, problémům s matkou, vztahů se ženami a Obie je pořád ve hře bez úmyslů přestat. Jeho show 6. listopadu nebude radno propásnout.

 

 

Chceš se na show slavného detroitského rappera dostat zadarmo? Zkus naší soutěž o 2×2 lístky, pravidla jsou jednoduchá: Dej like naší stránce na FB, sleduj nás na Instagramu, odebírej náš Youtube kanál a do komentáře pod článkem na FB napiš název debutového alba Obie Trice. V pátek 2.11.2018 vylosujeme dva z vás, kteří se stanou výherci dvou lístku na tuto jedinečnou show.

 

VÝHERCI DVOU LÍSTKŮ: Ladislav Kroupa, Marek Šetler

 

LÍSTKY KUPUJ ZDE

FB EVENT ZDE


    Written by:    Leave a comment

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *