Hip Hop Magazín

Hudba

Zlínský rodák DJ Shadow Steve má venku nový projekt s názvem Freedom

11.1.2020

Zlínský rodák DJ Shadow Steve má venku nový projekt s názvem Freedom

Spojíme-li město Zlín a rapový rybník, zajisté se před očima všem zarytým fanouškům vybaví dnes již „zaniklá“ DeFuckTo crew. Pojďme se však mrknout i mimo zajeté koleje… Tohle město na východě Moravy má rozhodně více talentovaných tváří. Jednou z nich je také DJ Shadow Steve, který mezi živé nedávno vyslal svůj nový projekt s názvem Freedom.

„Projekt Freedom vznikal i tak trošku náhodou, když jsem dělal hudbu pro mého kamaráda Admiralos Production do různých projektů. Chtěl jsem udělat něco nového a proto to není úplně klasický rapový počin ale spíše elektronika. Více žánrů po spolu aby si v tom každý našel něco svého.“

Na stole nám ve finále leží k dispozici dvanáct skladeb s širokou škálou hostů, mezi kterými se objevil i člen stáje Ty Nikdy labelu DJ Fatte. Najdeš si něco málo přes půl hodinky času? Pokud ano, měl by si vytáhnout příbory a dát se do tohoto pokrmu. Určitě si i ty najdeš své chutné soustu. Celý projekt volně k poslechu najdeš níže. Společně s kompletním výstřelem si dej i starší vizuál ke skladbě Sometimes, který vyšel loni v listopadu.


 


    Written by:    Leave a comment

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *