Hip Hop Magazín

Hudba Mladá krev

Dvaadvacetiletý interpret Moody si říká o pozornost novým singlem s názvem “Nicolas Flamel”

27.4.2020

Dvaadvacetiletý interpret Moody si říká o pozornost novým singlem s názvem “Nicolas Flamel”

Ve svém projektu přirovnává vytváření hudby po nocích k alchymistickým pokusům Nicolase Flamela, známého například ze ságy Harry Potter. Singl je doprovázen atmosferickým videoklipem, o který se Moody skrze situaci karantény postaral kompletně sám, od produkce, přes režii, až po finální střih.

Pro autora byla tato tvorba videoklipu premiérou a proto si za finální výsledek zaslouží určitě plusové body. Amatérské nedostatky klipu vyvažuje originalita, se kterou byl vizuál pojat a zpracován. O tomto mladém interpretovi jsme vám již v minulosti něco málo naservírovali… Následně však nastalo ticho. Proč?

Vše bylo zapříčiněno tím, že si dotyčný potřeboval v životě urovnat priority a celkově duševně dospět. Dobrá zpráva ovšem je, že za tuto cca rok a půl dlouho pauzu, Moody aktivně pracoval na nových projektech, jen je pouze nepouštěl do světa, což se tímto momentem mění a na jeho nově založeném youtube kanálu, můžeme v intenzivních intervalech očekávat nové vlaštovky.    Written by:    Leave a comment

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *