Hip Hop Magazín

Hudba

Gambrz Reprs pokřtili SEKTU v zaplněném Rock café

21.10.2019

Gambrz Reprs pokřtili SEKTU v zaplněném Rock café

V sobotu 12.10. proběhl v pražském klubu Rock Café křest čtvrtého alba kapely Gambrz Reprs. Kdo si myslel, že to chce tahle parta po 12 letech existence zabalit, se pekelně mýlil. Placka obsahuje 13 tracků a přináší skutečně nabitý materiál.

To se projevilo hned po prvních minutách více než hodinového koncertu. Sektu pokřtili Adam Ernest z projektu SEBE a Ondřej Švandrlík z ústecké kapely Nauzea Orchestra. Prvně zmíněný zahájil celý večírek na české poměry nebývale energickou show.

Slušně zaplněný klub sledoval Adama Ernesta a jeho parťáka Scorna s otevřenou pusou. Právě kapelu SEBE si Gambrz vybrali jako doprovod k zimní tour. Chemie obou kapel funguje perfektně. Jako druzí vystoupili ostřílení pánové z kapely Nauzea Orchestra a nebyli na to sami. Přivezli si sebou speciálního hosta.

V polovině setu nakráčela na pódium Nikola Mucha, která strhla přihlížející posluchače až na hranu šílenství. Obecenstvo řádilo a pomalu se začalo připravovat na zlatý hřeb večera. Gambrz Reprs naběhli na stage kolem jedenácté a odstartovali divokou zábavu, která trvala skoro do půl jedné.

Z nové desky zaznělo hned 7 věcí, na které publikum reagovalo víc než kladně. Už měsíc před křtem byla totiž deska k dispozici na jejich youtube kanálu, takže spolu s Gambrz zpívali i diváci. Více než 250 fanoušků pařilo až do konce a nevyvedl je z míry ani krátký výpadek proudu.

Pokud jste si nechali tenhle večer ujít, zpytujte svědomí. Ale nezoufejte, kdo si přál stihnout koncert šílenců z Gambrz Reprs ještě do konce roku, má hned několik možností. Podívejte se na zastávky SEKTA tour do konce roku:

1.11 Kladno / Poldofka

16.11 České Budějovice / Velbloud

22.11 Liberec / Dům Kultury

23.11 Poděbrady / Boss bar

30.11 Třeboň / Tunel

6.12 Teplice / Božák

21.12 Praha / Balada bar    Written by:    Leave a comment

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *