Hip Hop Magazín

Hudba

Hiphopstage fakta vol. 1: Věděl jsi že má Eminem ve skutečnosti 3 dcery?

27.9.2017

Hiphopstage fakta vol. 1: Věděl jsi že má Eminem ve skutečnosti 3 dcery?

Vítáme tě u naší nové nepravidelné rubriky, která nese název Hiphopstage fakta. V ní se budeme čas od času zaměřovat na zajímavá a neokoukaná fakta z rapového světa. V prvním díle se podíváme na Eminemovi dcery, těch je totiž více než si většina z Vás do teď myslela. Je mi jasné, že Eminemovi ultra fans jsou s touto skutečností již konfrontováni, avšak pro mnohé bude novinkou, že Eminem nemá pouze deru Hailie Jade Scott. V průběhu let totiž adoptoval ještě Whitney Scott Mathers a Alaina Scott Mathers.

Hailie Jade Scott

Eminemova jediná a pokrevní dcera, kterou má se svou bývalou manželkou Kimberly Ann Scott. Hailie se narodila 25.12.1995 (22 let) v Detroitu a aktuálně studuje státní universitu v Michiganu.

 

Alaina Scott Mathers

Alaina se narodila 3.5.1993 (24 let). Alainu Eminem adoptoval již v roce 2000, ve skutečnosti se totiž jedná o dceru Dawn Scottové – dvojčete Eminemovi bývalé manželky Kimberley, která tragicky zesnula v loňském roce. Dawn měla většinu života velké problémy s drogovou závislostí a hrozilo ji, že ji dceru Alainu odebere sociálka. Eminem Alainu adopcí zachránil před dětským domovem.

Whitney Scott Mathers

Whitney se narodila 16.4.2002 (15 let) a ani v jejím případě není Eminem jejím skutečným otcem. Tím je muž jménem Eric Hatter. Ten měl krátký románek s Eminemovou bývalou manželkou Kimberley a výsledkem byla právě Whitney. Bohužel i Eric měl velké problémy se zákonem a drogami a proto opět zakročil Eminem a Whitney adoptoval.


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *