Hip Hop Magazín

Hudba

Jako “Rukojmí”. Přesně takto se cítí Mono a Mons Berry v novém videoklipu!

28.4.2019

Jako “Rukojmí”. Přesně takto se cítí Mono a Mons Berry v novém videoklipu!

Chytlavý beat i text s nutnou dávkou kontroverze, moderní nadčasový vizuál z dílny Benjamina Buttlera. To je vůbec první společné dílo severočeského rapera Mona a slovenské zpěvačky Mons Berry.Když se tito dva poprvé setkali v nahrávacím studiu Ondry Žatkuliaka, ihned si pracovně padli do oka a po pár dalších sessions vytvořili první společnou věc nesoucí název “Rukojmí”.

Mono momentálně pracuje na svém malém EP, kterým by chtěl naznačit, jakým směrem se bude ubírat jeho budoucí deska. „Baví mě moderní zvuk, nadčasovost a trend, kterým se dnešní rap vyznačuje. Nese to s sebou také spoustu kritiky a nesnášenlivosti, ale podle mě je to vývoj.“ dodává sám Mono.  

Na EP nebude více jak 5 skladeb. Tento raper rozhodně není nováčkem. Znát jej můžete z tracků po boku Delika nebo Tafroba, se kterými již v minulosti spolupracoval. „Skladba Rukojmí je zatím  moje nejsilnější věc, kterou jsem udělal a vnímám ji jako velký posun vpřed a to především i díky spolupráci s talentovanou Mons Berry.“ 

Tuto zpěvačku můžete znát hlavně ze společného tracku s Rytmusem – Pierko, který byl součástí soundtracku k filmu Pírko. Také se objevila na desce “Veni Vidi Wich” českého producenta DJe Wiche a za zmínku stojí i spolupráce s Paulie Garandem, Refewem či Orionem.


    Written by:    Leave a comment

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *