Hip Hop Magazín

Párty

James Cole vystoupí už 1. června na lodi Altenburg. Vidíme se tam!

18.5.2019

James Cole vystoupí už 1. června na lodi Altenburg. Vidíme se tam!

Zásadní postava české rapové scény James Cole po roce vystoupí na sólovém koncertě v Praze. Už 1. června rozhýbe loď Altenburg 1964 v pražských Holešovicích. Tam ho na stagi podpoří Haades a ∆NGRY ΠABLEFLIP.


První rapová show letošní sezóny Altenburgu. Člen kultovních Supercrooo, P.H.A.T, Phatski, Kapitán Láska, John Vegabomb, Stanley Kuffenheim, James Koule, Don Koulion… James Cole je se všemi svými pseudonymy už více než 20 let esencí českého rapu. Tento experimentátor je znám především svým nezaměnitelným kousavým hlasem a tíhnutím k alternativním a nekonvenčním cestám tvorby. Jeho poslední deska Stanley Kuffenheim je temné elektronické rapové album, které vydal na svém vlastním labelu Kuffenheim Sound mimo jiné i díky podpoře fanoušků na Hithitu. Právě křest této desky téměř před rokem byla jeho zatím poslední pražská sólová show.

Jako jeho support vystoupí král podsvětí Haades. Ten začínal v Terror Crew, ale později se osamostatnil , aby vydal svoje kultovní horrorcore solo album Duševní Bankrot. Na svém zatím posledním albu Deep Space 9 vypráví příběh o svém životě na drogách a odvykačce. Večer doplní DJ ∆NGRY ΠABLEFLIP svým setem plným trapu a hiphopu.

► Facebook event ◄


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *