Hip Hop Magazín

Hudba

„Kam zmizel real shit?“ ptá se FHN FAMILY ve svém singlu s názvem “Jsme Pořád Real”

10.7.2019

„Kam zmizel real shit?“ ptá se FHN FAMILY ve svém singlu s názvem “Jsme Pořád Real”

Mc NOSE a.k.a. UndergroundG a Sewer Pyčo. Dva rappeři ze severu Moravy, nyní žijící v Praze. V roce 2017 se jejich cesty sešly, díky lásce k undergroundu a freestyle rapu. V říjnu 2017 se rozhodli, že rozjedou vlastní párty, kvůli velké absenci freestyle rapu v Praze. Párty pojmenovali FHN – Freestyle Homies Night (Open mic , Freestyle, Beatbox, Battle, Live rap performance). Akce se pořádají každý měsíc v clubu DistrictX. Tahle věc však není jediná, kterou kluci pořádají.

Co by jste si taky neměli nechat ujít, je Hip Hop Subway Series Prague – freestyle jam za jízdy v pražském metru. Tento nápad do Prahy dovezl rapper z USA Kid Lucky. Dále podporují akce EOW ( End Od The Weak ) – celosvětová unikátní soutěž ve freestyle rapu a Freestyle Mondays – open mic s živou kapelou.

FHN FAMILY se v červnu 2019 rozrostla o nové členy: DJ LooP, JonyTypek beatbox, BarB Barbršenko, Wozzejk, Hřebýk, Mc Lionell, Spooky H, Šipy a nyní pracuji na společných věcech. Mc NOSE a.k.a. UndergroundG a Sewer Pyčo také pracují na svých sólových deskách, které by měly být dokončeny a pokřtěny do konce roku 2019. Někdy kolem března 2019 se kluci sešli na pivu a napadlo je udělat společný track s názvem “JSEM POŘÁD REAL, aby lidi trošku zapřemýšleli o tom, co se děje na dnešní hip hopové scéně.

Sehnali beat a začali psát. Po nějaký době to bylo napsaný a skočili to nahrát do studia (UNBLBL). A tak přirozeně vznikla FHN FAMILY. Už zbývalo jen natočit videoklip. Udělali událost, aby dorazili Homies. Oslovili Molotow Praha, jestli nedaruje spreje writerům, což se povedlo. Natáčecí odpoledne bylo super se skvělou atmosférou. Lionelltv a Funk The Juice se postarali o záběry do videoklipu. Do finální podoby se videoklip nastříhal v Lionelltv. A tady se na to můžete kouknout a poslechnout…….    Written by:    Leave a comment

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *