Hip Hop Magazín

Hudba

Magazín Refresher se snaží manipulací vyvolat spor mezi slovenskými rappery P.A.T. a Strapem

21.3.2019

Magazín Refresher se snaží manipulací vyvolat spor mezi slovenskými rappery P.A.T. a Strapem

Magazín Refresher se pokusil manipulativním chováním vytvořit umělý spor mezi slovenskými rappery P.A.T. a Strapem. Vše začalo včerejším videem na youtube kanálu rappera P.A.T., který se vyjádřil na několik otázek pro magazín Refresher ohledně produkce na jeho posledním studiovém albu FRANTO, ovšem už způsob jakým si Refresher odpovědi vyžádal byl značně nestandardní. P.A.T. celý průběh zdokumentoval na svém Instagramu a my vám ho tak můžeme zprostředkovat. Nejprve přikládáme první zprávu od Refresheru, kdy žádají o odpovědi na své otázky výhružným způsobem:

 


 

Následovalo video od P.A.T.:

(video bylo bohužel nahlášeno a smazáno, P.A.T. v něm mimo jiné na závěr pouští video jiného autora ve kterém jsou uvedeny příklady jiných slovenských rapperů jak kopírují západní produkci, v jednom případě se v textu mihne jméno Strapa)

 

Na základě tohoto videa měl na stránkách magazínu Refresher vyjít článek i s videem, ovšem Refresher už v nadpisu překrucuje informace. V nadpisu totiž tvrdí, že podle Pouličního Autora Tónov vykrádá i Strapo zahraniční produkci, ovšem P.A.T. ve videu nic takového neříká a ani není autorem zmíněných příkladů vykrádání beatů.

 

 

P.A.T. logicky požaduje změnu nadpisu. Následně mu Refresher reaguje, že to není jejich problém a že stejně článek takto vydají.

 

Tento způsob tvorby článků se i nám zdá značně nestandardní, co si o tom myslíte vy?


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *