Hip Hop Magazín

Párty

Multitalent Black Milk rozšiřuje line-up HHK 2019!

12.6.2019

Multitalent Black Milk rozšiřuje line-up HHK 2019!

Black Milk. Starej známej, chtělo by se říct. Starej snad ještě tenhle multitaletovaný čávo z Detroitu úplně není. A známej možná taky ne, i když s obskurní domácí dívčí partou už si ho snad neplete nikdo krom Spotify.


Pro Hip Hop Kemp každopádně Black Milk starej známej je. Back for the very fourth time. Proč tak často? Proč zase? Máme ho rádi a on má rád nás. Jednou se tak rozvášnil, až se nechal v rozhovoru slyšet, že na Kempu viděl 40.000 lidí. Fajn, ale nevrací se aby pochleboval a nafukoval. Vrací se, protože je prostě krutej. Produkuje velice tvrdý beaty a píše velice tvrdý rýmy. Za nějakých 15 let své kariéry vydal 7 alb, 9 kolabo alb a 3 EP.

Má prsty v muzice poloviny vašich oblíbených MCs, jinde kecá do vašich oblíbených bubnů. Cení ho scéna napříč a dál: od Elzhi, Slum Village nebo Royce Da 5’9″ po Pharoahe Monche, Danny Browna, Black Thoughta, Roberta Glaspera nebo Jacka Whitea z The White Stripes… A kdyby ani to snad nemělo být důvodem dostatečně pádným, pak vězte, že jeho koncert s kapelou Nat Turner za zády stále čeká na prvního, koho nepřesvědčí. O co?


    Written by:    Leave a comment

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *