Hip Hop Magazín

Hudba

Noční můra boombapu se blíží – Lil Xan navštíví na jaře Prahu

27.11.2018

Noční můra boombapu se blíží – Lil Xan navštíví na jaře Prahu

Pro striktní boombapáky a zastánce tradičního a tvrdého rapu bude tato zpráva vodou na mlýn jejich nenávisti k emorapu/soundcloud rapu. V březnu totiž do Prahy zavítá nenáviděné dítě, jak se sám tituloval, emorapper Lil Xan. Ten se aktuálně v USA těší obrovské popularitě zejména mezi mladším posluchačstvem. Svou Xanarchii přijede představit 10. března také pražskému publiku.

 

 

Tisková zpráva:

Lil Xan se na jaře představí premiérově v Praze. Jeden z nejposlouchanějších rapperů současnosti přiveze 10. března do Lucerna Music Baru nejen svůj hit Betrayed a oblíbenou desku Total Xanarachy, ale i aktuální singly, které dvaadvacetiletý hudebník neúnavně vydává.

Před čtyřiceti lety rozpoutali Sex Pistols ve Velké Británii anarchii. Namísto punku má teď ale ve světě hudby hlavní slovo rap. I proto vznikl v Kalifornii kolektiv Low Gang, kam se před dvěma lety rekrutoval i mladý Diego Leanos. Známí mu říkají Diego, ve světě je ale víc známý pod přezdívkou Lil Xan. Mezi mladými tak mohla brzy propuknout „totální xanarchie“.

Než se ale milovníci potetovaných tváří a léků na předpis dostali ke sborovému skandování „Xans don’t make you, xans gon take you“, musel začít Lil Xan podobně jako jiní současní hudebníci. Na Soundcloudu a Youtube, odkud se dostal až k nejstreamovanějším interpretům Spotify. Been Bout It, Slingshot nebo Who Are You? – to jsou všechno hity, které předznamenaly letošní debut Total Xanarchy a následný mixtape Heartbreak Soldiers. Protože mu byl velkou inspirací Mac Miller, rozhodl se Lil Xan, že navíc natočí album jako poctu tomuto letos zesnulému hudebníkovi.

 

Vystoupení v pražském Lucerna Music Baru slibuje velký mejdan, který bude pravděpodobně dost náročný. Hlavně pro publikum, ze kterého by mohli být slabší jedinci hospitalizováni, podobně jako když se Lil Xan nedávno přejedl pikantními chipsy. O něco šťastnější fanoušci si budou druhý den v hlavně připomínat text skladby Wake Up: „I wake up, I throw up, I feel like I’m dead.“ Abyste se necítili špatně, že jste u toho chyběli, zajistěte si vstupenky včas.

Předprodej začíná ve středu 28. listopadu v síti Goout: https://goout.net/cs/listky/lil-xan/ftrd/.

Více informací na www.facebook.com/events/310138233159660/.


    Written by:    Leave a comment

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *