Suge Knight, který aktuálně čeká na lednové rozhodnutí soudu o jeho obvinění z vraždy Terryho Cartera, kterého přejel svým autem během natáčení životopisného snímku o N.W.A. Straight Outta Compton, údajně vyhrožoval režisérovi tohoto snímku F. Gary Grayovi před jeho výpovědí u soudu.

Tyto informace unikly z přepisů soudního slyšení z únoru tohoto roku. Tyto přepisy ukázaly, že Suge Garymu několikrát telefonoval po té, co byl znepokojen zobrazením své osoby ve filmu Straight Outta Compton a zejména byl rozčílen, že nedostal žádnou finanční kompenzaci. Když na to Grey nereagoval, obdržel výhružnou textovku: „Uvidíme se ve vězení … máš děti stejně jako já tak si zahrajeme tvrdou hru“ a následovalo několik vulgárních a rasistických nadávek.

Podle nových detailů tyto výhrůžky Garym tak otřásly, že nedokázal ze strachu při dalším svědectví u soudu vypovídat na otázky v případu vraždy Terryho Cartera. „On byl tak vystrašený, že sem přišel a lhal pod přísahou“ dodává soudní zástupkyně Cynthia Barned. To vyústilo v další, v pořadí již třetí žalobu na adresu Suge Knighta, který krom této a vraždy Terryho Cartera čelí také obvinění z ozbrojené loupeže. Zda se Suge ještě někdy podívá na svobodu se dozvíme 8. ledna 2018.

Připomeň si kontroverzní životní příběh Suge Knighta v česky dabovaném dokumentu Tváří v tvář:

Drastické video z incidentu, kdy Suge Knight přejel Terryho Cartera a dalšího muže: