Hip Hop Magazín

Hudba

Ostrava chystá rozehnat smog novým projektem. Dej si první vlaštovku od dvojice Tas a Popitszi

8.12.2019

Ostrava chystá rozehnat smog novým projektem. Dej si první vlaštovku od dvojice Tas a Popitszi

Ostrava opět peče něco velkého. Oprava… Naše redakce peče v Ostravě něco velkého. O čem, že je řeč? Odpověď dostaneš na talíři v následujícím roce. Rodáci z ocelového města už však něco málo tuší a to díky nedávné návštěvě rádia Helax, kde jsme se trochu rozpovídali.

Rok 2020 se ponese v duchu obři smogové kompilace. Přes dvacet rapperů se vyřádí pod jednou střechou. To už je docela silné menu, co myslíš? K dispozici bude mladá krev, ostřílení hráči ale i staří nezapomenutelní pardálové. 

Foto by Peco Photography

Je libo malou ochutnávku? Co takhle dát si první skladbu od mladé dvojice Tas a Popitszi, která právě vydala čerstvý audio výstřel s názvem Busty Dust? Je ti tento název povědomý? Není pochyb… Kluci totiž v singlu vyzvedli jedno z úžasných ostravských studií, ve kterém úřaduje král zvuku Raklo Rukono.

Tímto zároveň odtajňujeme místo, kde vše vznikne a komu projde pod rukou finální zvuk. To bude pro dnešní den vše… Veškeré další informace přijdou v čas. Teď se pohodlně usaď a vychutnej první vlaštovku.    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *