Hip Hop Magazín

Hudba

PanTau (Rendezska.sk) vydává po 26-letech ve hře své debutové sólo album Nomad

27.5.2020

PanTau (Rendezska.sk) vydává po 26-letech ve hře své debutové sólo album Nomad

Otto Šimánek byl filmový a divadelní herec, jehož nejvýraznější rolí byla titulní role v seriálu Pan Tau. Samotná postava pana Tau je charakteristická černou kouzelnou buřinkou, černým deštníkem a černým oblekem s bílou květinou v klopě. Až takový skok do minulosti nás však momentálně nečeká. Ba naopak… Koketovat budeme s čerstvou záležitostí! PanTau není totiž pouze smyšlená role ale i zástupce rapového rybníku u našich východních sousedů.

Reprezentant barev skupiny Rendezska.sk se po čtveřici společných projektů rozhodl rozvířit vody i svým novým a dlouho očekávaným sólo albem s názvem Nomad. Deska je venku a čitá 13 skladeb nabitých skvělými hosty a pernou produkcí. 

Mimo samotného ostříleného veterána se můžete těšit jmenovitě na spolupráce s kolegy jako je Danosť, Kaidžas, Suvereno, Prezident Lourajder či Elban. Tuto sebranku hudebně doprovodili bubny, které sfoukl například Majstro, Lkama, Palio, Karaoke Tundra a Komander Ground.

Jediné minus tohoto projektu je, že mezi posluchače nepřišel dříve. Album je v prodeji skrz portál rukahore.sk, tudíž chceš-li podpořit starého psa, nabíhej a kupuj. Na stůl ti rozhodně nepřistane žádné rychlokvašené menu ale poctivý flák, co fanouškům undergroundu určitě zachutná.    Written by:    Leave a comment

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *