Partneři

 

www.woodmint.cz

Woodmint nabízí širokou nabídku street oblečení za férové ceny. Široké portfolio známých i méně známých značek ze světa pokrývá všechny styly mikin, kalhot, tepláků, triček, bund a dalšího oblečení pro muže i ženy.

Follow:                                           

 

 

 

Miloň Rezler – Armored

Grafik působící už delší dobu pod křídly Kali Records. Svému řemeslu se věnuje něco málo přes 14 let. Za dobu působící na „scéně“ rozeslal svou práci do poloviny Evropy. Na svém kontě má spolupráce s rapovými hráči první ligy jako Kali, Rytmus, Strapo, Separ, Mega M, Majself a mnoho dalších. Pokud máš i ty zájem o grafiku, flayer, cover, či logo neváhej se ozvat.

         

Follow:

 

 

 

The Floor Kids Crew

The floor kids crew je taneční skupina zaměřená na taneční styl break dance (bboying). Skupinu založil Petr Šafránek (bboy Tas) v roce 2014 za účelem rozšíření tohoto stylu a předávání zkušeností mladší generaci. The floor kids crew je skupina, která je dnes v mnoha městech velmi známá a ví se o ní také v zahraničí. Mezi stále členy patří například Tomáš Vašíček (bboy Flow), Daniel Cyrus (bboy LilBeat), Oliver Stiller (bboy Falko) a Vojta Vršecký (bboy Chill).

 

 

 

Follow:

 

 

 

Hazard Brand

 

 

 

 

 

 

Follow:

 

 

 

Peco Photography

 

 

 

 

 

 

 

Follow: