Hip Hop Magazín

Hudba Mladá krev

Pětice méně známých Mc´s, které se oplatí sledovat v letošním roce

15.1.2018

Pětice méně známých Mc´s, které se oplatí sledovat v letošním roce

Je to teprve pouhých patnáct dní, co jsme se přehoupli do nového roku. Stejně tak jako loňský rok jsme se i letos rozhodli podporovat “nové” tváře na naší scéně a proto jsme hnedka zpočátku pro Vás vybrali pětici Mc´s či uskupení, které dle našeho názoru stojí v roce 2018 sledovat. S našim výběrem můžeš souhlasit nebo nás ukamenovat, avšak mnohém více bychom si cenili tipy z druhé ligy i od Vás. Tudíž neváhej a posílej nám svou tvorbu či svého oblíbence i ty.

Fenix Flame & Van Hand 

Z této zmíněné dvojice jsi u nás již jeden z uvedených již prostor zasloužil. Mluvíme o Tomášovi Frankovi vystupujícím pod pseudonymem Fenix Flame, který se s naší redakcí a čtenáři podělil hned o desítku svého alba 360°, či později o nový klip k singlu  Andělé & Démoni. Proč však tohoto mladíka sledovat i nadále a to s doprovodem Hanzem Kratochvílem nebo-li Van Handem?  Odpověď je jednoduchá. Tato dvojice momentálně maká na speciálním projektu FOOD ADDICTORS, což bude první GASTRO RAP PROJEKT, pod který se podepíše i Zdeněk Pohlreich. Měli jsme již možnost si tento projekt poslechnout a vřele doporučujeme.

 

Evo D’Race

Evo D’Race je mladý košický talent, který si stejně jako v předchozím případě Fenix Flame u nás již svou zmínku zasloužil. Jednalo se o nový klip k singlu Stále sme to my, o kterém jsme ti psali zde. Zapátráš-li však více do hloubky na naší fan page, najdeš tam i starší záležitost a to krátký rozhovor skrz náš dceřin magazín UrbanStage.cz. Pokud ti unikl mezi prsty, můžeš to napravit zde. Evo měl v loňském roce vypustit projekt 1994, avšak hvězdy při něm nestáli a my tak doufáme, že projekt nešel stranou a dočkáme se ho právě během roku 2018.

 

KlasiK

U našich favoritů, o kterých jsme vám již psali zůstaneme i do třetice. Protentokrát totiž bude řeč o Davidovi Dvořákovi a.k.a. KlasiKovi, který se skrz nás již pár krát podělil o svůj nový materiál. Za zmínku zpětně určitě stojí dvojice singlů Viděl sem a Síla slova. Jelikož pravidelně tohoto mladíka sledujeme na sociálních sítích víme, že to s hudbou myslí vážně a nechystá se ani letos vytratit do ústraní. Již brzy očekávej nový klip a později také album, které by mělo nést název Monument.

 

FESTA & RFLX

S našim novým startem webu, přišla po pár měsících i nová rubrika s názvem Druhá liga: Dejte šanci novým tvářím a právě skrz ní jsme se s vámi podělili v druhém výstřelu o singl Lítat, pod kterým je podepsaná dvojice rapperů Festa a Reflex. Ačkoliv nemáme dotyčné nastudované jako v předchozích třech případech, si po zpětném poslechu právě již zmíněného singlu myslíme, že by nebylo od věci se podělit i letos o nějaký nový materiál. Takže hoši sem s ním.

 

DropKid

S našim pátým a zároveň posledním tipem zavítáme do našich zpráv, kde nám čerstvě na nový rok 1. ledna přistál singl s názvem Zejtra líp, pod kterým je podepsán DropKid. Tento rodák z Hradce Králové pobývající momentálně v Praze chystá letos na jaře vypustit své nové sólo album. Pokud se ti tedy track Zejtra líp zalíbil určitě tohoto chalana sleduj dále.


    Written by:    Leave a comment

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *