Hip Hop Magazín

Hudba Párty

Praha se v dubnu stane opět Mekkou Hip Hopu – Back 4 The First Time

13.3.2019

Praha se v dubnu stane opět Mekkou Hip Hopu – Back 4 The First Time

2018 byl nejlepší a nejproduktivnější rok v Hip Hopu od 1996. Hodně singlů, ale i ep a lpíčka se dají považovat za klasiky podle toho jak se o nich mluví do dnes a jsou na RePeat Mode! 2019 je tu a už jsme tu viděli Rekse a jeho Boom Bapovou Armádu, Busdrivera, Sa Roc, Grandmaster Flashe, Jedi Mind Tricks, nebo Marsimoto.


Teď očekáváme Creme de la Creme Hip Hopu, počínaje poctou J Dillovi, albín Brother Ali s jeho vznikající show, pak Genius GZA snad dá i Pass The Bone, Chi Ali z Native Tongues dorazí o něco dřív než jeho kámoš z Legion Family Andre The Giant s teď už legendárníma AG of DITC + Champion Sound | Next Level Boombox a předvede, že je Ladies Love na úrovni L.L.! Chi Ali s sebou má svojí posse z US of A. Fokis, kumpán Edo Gho, kterýho si pamatujem z turné minulej rok je z New Yorku, Mecca Hip Hopu a s ním další legenda z Shadez of Brooklyn Al Tejeda! Zeptej se Premiéra nebo Snowgoons kdo tihle pánové jsou jestli jsi moc mladej nebo mladá!!!

 

 

DJ Rawmatik jim bude krýt záda, to je člen Boom Bap Army a superproducent on the rise, kterej vydal už pár solidních děl a teď s nima dělá na albu mezinárodních proporcí. Aby toho nebylo málo ještě v dubnu přijede takovej prcek z Kalifornie Ras Kass, ale asi ho tu nikdo nezná. No možná by ti o něm mohl říct RZA nebo GZA, co pak Snowgoons, Primo, K Rino, Xzibit nebo KRS One!

Ocitli jsme se po hodně dlouhé době v sedmým Hip Hopovým nebi a Praha bude zas Mecca Hip Hopu!

FB EVENT: https://www.facebook.com/events/256693198553824/ 

 


    Written by:    Leave a comment

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *