Hip Hop Magazín

Hudba

Přítelkyně Tekashi 6ix9ine prozradila datum jeho propuštění z vězení

30.7.2019

Přítelkyně Tekashi 6ix9ine prozradila datum jeho propuštění z vězení

Ačkoli je kariéra newyorského interpreta Tekashi 6ix9ine s největší pravděpodobností již mrtvá, protože jen sebevrah by po údajném donášení na ostatní členy svého gangu Nine Trey Blood gang pokračoval ve veřejném životě, přesto spousta veřejnosti očekává s napětím Tekashiho propuštění z vězení. A to zejména ze zvědavosti, zda se Tekashi pokusí ukrýt před veřejností ze strachu z odplaty a tím se potvrdí fakt, že opravdu donášel na své bývalé kumpány a nebo se pokusí vyvrátit tato podezření a po případném očištění bude pokračovat ve své kariéře.


 

Dlouho se spekulovalo, kdy bude Tekashi propuštěn, jediné co je zatím jisté je termín závěrečného líčení, který byl stanoven na 24. ledna 2020. V něm bude čelit obvinění v devíti bodech obžaloby, ve kterém mu hrozí minimálně 47 let vězení, nebo až doživotí. Pokud opravdu podepsal spolupráci, jak uniklo na veřejnost z oficiálních soudních spisů, pak by mohl být jeho trest nižší, nebo by dokonce mohl být zproštěn obvinění, pokud by díky jeho svědectví byl z těchto činů usvědčen jiný člen gangu.

 

 

Tekashiho přítelkyně Jade na svém Instagramu prozradila pravděpodobný termín propuštění na svobodu, čímž nepřímo potvrdila druhou variantu, tedy že bude Tekashi 6ix9ine po závěrečném líčení propuštěn. V příspěvku, který později přepsala, přímo uvedla “6 more months motherfucker” doplněný duhovými emoji a emoji domova. Znamenalo by to, že by Tekashi měl být propuštěn 29.1.2020, tedy 5 dní po závěrečném soudním líčení. Později tento text přepsala na “These jail calls are serious”, tedy že tyto telefonáty z vězení jsou pravdivé a znovu tím potvrdila spekulace, že Tekashi pracuje s variantou propuštění na svobodu. Jak to vše dopadne se dozvíme na konci ledna příštího roku.

 


    Written by:    Leave a comment

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *