Hip Hop Magazín

Hudba

Raklo Rukono připomíná své EP Psychoptikum novým videoklipem „Vše mimo průměr“

17.3.2019

Raklo Rukono připomíná své EP Psychoptikum novým videoklipem „Vše mimo průměr“

Ocelové srdce republiky má stále co nabídnout. V popředí totiž neběhají pouze koně (Sergei B. a Pastor) ze stáje Azurit Kingdom… Kromě viditelného vzduchu a výše zmíněných tváři, je zde spousta dalších, co si zaslouží tvou pozornost. Jedním z nich je například Raklo Rukono, který svým posluchačům právě připomněl své EP Psychoptikum. Po videoklipu ke skladbě Nechci měnit feat. Yoga Spank, je mezi živými další vizuální kabát. Řeč je o skladbě Vše mimo průměr, kde Raklo předvedl svůj talent do beatu od pardubického rodáka Tomáše Slonka a.k.a. J-Beze

Chytlavé sloky však nejsou vše, kde můžeš najít Rakluv podpis. Po natočení záběrů rukou Marka Lázóka, nastali totiž hodiny střihu. Sám Raklo Rukono k této práci dodal:

Střihu jsem se ze začátku vyhýbal, ale nakonec mi došlo, že je to vlastně výzva si po dlouhé době zastříhat. U Prvního videoklipu Nechci Měnit, kde je na featu Yoga Spank jsem celou práci videa a střihu nechal na produkčním týmu Defabrik. S výsledkem jejich rozsáhlé práce jsem byl nad míru spokojen. U druhého klipu už jsem chtěl být blíže výrobě. Zároveň se střihem VMP jsme s Yogou začali zvučit a finishovat jeho nadcházející desku STOPAŘ, do toho nějáké recordingy a mixy vedlejších projektů jako např. El Bajto s FCB, Safari s Ostravským Zábřehem, nebo Salo se svou deskou, ne které už delší dobu pracujeme. Bylo to náročné. Musel jsem si dát uprostřed práce dva týdny pauzu, abych z těch obrazců a matematických počtů nezačal vnímat okolní svět trochu jinak.


    Written by:    Leave a comment

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *