Hip Hop Magazín

Novinky

Skeptický Vanilla Ice se pořádně vyděsil při návštěvě „Strašidelného muzea Zaka Baganse“!

7.7.2019

Skeptický Vanilla Ice se pořádně vyděsil při návštěvě „Strašidelného muzea Zaka Baganse“!

„All right stop
Collaborate and listen
Ice is back with my brand new invention
Something grabs a hold of me tightly
Then I flow that a harpoon daily and nightly
Will it ever stop?
Yo, I don’t know“

Tyto bars nemusíme nikomu sáhodlouze představovat, natož pak jejich autora! Vanilla Ice (51) se se svými pár unikátními hity navždy zapsal do paměti nás všech, ať už jsme chtěli a nebo nikoli. I když je tento umělec už dlouhá léta neaktivní, čas od času se o něm nějaké zmínky objeví, jako právě teď.

Vani tento měsíc navštívil Strašidelné muzeum Zaka Baganse, což je muzeum leadra slavných lovců duchů „The Ghost Adventures“ kde se můžete setkat s různými druhy paranormálními artefaktů, které tato skupina nasbírala při svých bádání! Pro ty, kdo „The Ghost Adventures“ neznají, doporučuji shlédnout nějakou z jejich epizod, kterých není zrovna málo. Jako jedna z největších těchto skupin se může pyšnit 18 sériemi, které jsou natočeny od roku 2008, až po současnost.

Pří návštěvě zrovna Vani seděl v jedné z místností, kde mimochodem stojí dvě reálné kostry jakýchsi neznámých osob, jejichž skelety byly dříve používány při černé magii. Z videa níže je patrné, jak se Vani zalekne a vyskočí ze své židle poté, co se něco dotkne jeho krku. Ice vstoupil do muzea jako totální skeptik vůči těmto jevům….. Ovšem po tomto zážitku už tak skeptický není!

Video z celého incidentu můžete shlédnout níže:

zdroj: tmz.com


    Written by:    Leave a comment

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *