Hip Hop Magazín

Hudba

Škrrr! Gambrz opět nezklamali, v novém videu posílají vzkaz všem „nejvíc real“ kolegům

29.1.2020

Škrrr! Gambrz opět nezklamali, v novém videu posílají vzkaz všem „nejvíc real“ kolegům

Pražské šestičlenné rapové uskupení Gambrz reprs letos odstartuje třináctou sezonu. Na podzim kapela poslala do světa čtvrté album SEKTA, které důstojně pokřtila v nadupaném Rock café. Celá deska už nějakou dobu putuje éterem, ale klipu se fanoušci zatím nedočkali. Až teď, začátkem nového roku, přicházejí Gambrz s novým materiálem.

Po prvním nízko nákladovém videu Hände hoch, putuje do světa druhý, tentokrát o poznání serioznější počin k pecce 100+1. O režii a scénář se postarala dvorní režisérka Michaela Poláková (Bílá Paní, Linda), která si spolupráci s Gambrz zřejmě nemůže vynachválit. Dokládá to i fakt, že kapelu oslovila, aby se autorky podílela na hudbě ke svému filmu Rozverné léto z roku 2017 s Josefem Trojanem v hlavní roli.

Druhým zajímavým jménem je Milan Freisler, který videoklip sestříhal. Má na svědomí například legendární videoklip Dělám stojky od Bereniky Kohoutové, Kdo to má od Kapitána Dema nebo spolupráci s Tomášem Klusem. Kameru obstaral nadějný Dominik Bröstl za asistence Patrika Ramse.

„Natáčeli jsme dva dny od rána do večera. Pokud jsme zrovna nenaháněli krávy po poli nebo nenutili maskérky, aby nám udělali věrohodnou kérku na obličej, snažili jsme se moc nepohoršit majitele statku, kde jsme točili. Dost jsme se zapotili,“ říká Fištón Žebírko, který se podílel na produkci. O tom, kolik podobná sranda stojí se dozvíte po otevření videa. Smutné je, že to za Gambrz žádná mamka nezatáhla…    Written by:    Leave a comment

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *