Hip Hop Magazín

Hudba Párty

Sobota ve Stormu ve znamení Hip Hopu, vystoupí Strapo & DJ Spinhandz, Indy & LA4

22.2.2018

Sobota ve Stormu ve znamení Hip Hopu, vystoupí Strapo & DJ Spinhandz, Indy & LA4

Sobotní benefiční koncert 24. února 2018 nabídne fanouškům to nejlepší z české a slovenské hip-hopové scény. Podpořit dobrou věc tak přijedou MC Strapo, DJ Spinhandz, Indy, DJ LA4, BeatSolčy, Dropkid, Wyruz a také speaker celého večera Matěj Pivoth Pivokonský. Kromě kvalitního rapu se mohou fanoušci těšit na netradiční atmosféru. Výtěžek z akce poputuje na podporu nemocničního oddělení dětské onkologie.

Jan Strapec alias STRAPO, je slovenský raper a freestyler, který je současně také dvojnásobným vítězem slovenského ArtAttack Freestyle Battle. Jeho první EP s názvem „MC, ktorý vedel priveľa“, vydal v roce 2007 a zaznamenal velký úspěch. Začíná společně s Chutkass a DJ Spinhandz koncertovat po klubech. O rok později vydává mixtape „50:50“, na kterém spolupracovala celá řada uznávaných hostů – Moja Reč, Idea, Radikal, Karaoke Tundra a řada dalších. Kromě získávání si publika v rámci koncertů přichází také hostování na významných albech – Sketa /Odbery/, Stym /P.O.B./ či Decko /Utečenec/. V roce 2011 vypustil Strapo velice úspěšný singl „Daj peňáz“, jehož vizuál byl oceněný v prestižní slovenské anketě Slávik roku 2012. Rok 2012 je ve znamení příchodu alba „23“, ke kterému odjel také sérii koncertů v Česku i na Slovensku. Téhož roku získal v anketě Slávik již několik nominací například v kategorii Nejlepší zpěvák či Videoklip roku. V loňském roce absolvoval Strapo sérii koncertů v rámci Red Bull Tour Bus 2017. Mezi jeho nejnovější skladby patří například kousky „Zlý“ či „FUCKt“.

Indy z trojlístku společně s DJ Wich & DJ LA4 působí na hudební scéně již od konce 90. let. Indy společně s klukama začínali na pražské graffiti scéně. Jako kapela vzešli z klubového zázemí rapových nocí, které se konaly na Strahovské „Sedmičce“. Značka Indy & Wich patří k základním kapelám, které na začátku nového tisíciletí udávaly směr českého hip hopu. Úplně první skladbu, kterou kluci vypustili ze své produkce byl track „Pohyb Nehybnýho/Indyvidual“, kde hostuje i Orion. Poté přichází singly jako „Cesta Štrýtu/Hlasuju Proti“ s PSH, který byl oceněn singlem roku a to nejen fanoušky ale i odbornou kritikou. Poté přichází velmi očekávaný debut „My3“, který byl zásadním kouskem českého hip hopu. Prodeje dosáhly obrovských čísel, album mělo velké ohlasy a získalo celou řadu prestižních ocenění. Druhá deska „Hádej kdo…“, které vyšlo na labelu Mad Drum Records bylo nominováno na cenu Anděl 2006 v kategorii Hip Hop. Indy začátkem roku 2010 založil KMBL a současně vydává své sólové album s názvem „KMBL“. Singly z něj se dostaly na přední příčky na větších i menších rádiích.

 LINE UP 

STRAPO

DJ SPINHANDZ

INDY

LA4

BEATSOLČY

DROPKID

WYRUZ

PIVOTH

 

◥ START 20:00 | KONEC 05:00 ◤

 

VSTUPENKY:

Předprodej

 

FACEBOOK:

 

Událost


    Written by:    Leave a comment

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *