Hip Hop Magazín

Hudba

Společné album dvojice Spot a Emeres nám ťuká na dveře. Pojďme se mu podívat na zub.

28.3.2018

Společné album dvojice Spot a Emeres nám ťuká na dveře. Pojďme se mu podívat na zub.

Jelikož produkční složku tohoto alba zřejmě nebudeme muset představovat, vrhneme se rovnou na tu rapovou. Spot pochází z Jižní Moravy konkrétně z Blanska, které leží kousek od Brna. Hudbě se začal věnovat už v roce 2003, tehdy ještě jako beatmaker dal dohromady skupinu SW. Krátce na to začal psát první texty a rapovat. Od té doby je v hudbě položený stále stejně jako Emeres. Vzhledem k tomu, že se tato dvojice potkávala a vystupovala na stejných lokálních akcích, bylo pouze otázkou času, kdy se vrhnou na nějakou společnou věc.

Slovo dalo slovo a je na světě nová společná deska s názvem Tommy Gun. Kromě Emerese, který produkoval všechny beaty, naleznete na desce i další zajímavá jména jako je Dante Saliven, který se Spotem tvoří také skupinu SW a který přispěl rapem rovnou do dvou skladeb, talentovaná zpěvačka z Anglie Scarlett Quinn, kterou jste mohli vidět např. v soutěži anglické verze X Factor a DJ Flux, který dodal skreče do intra. Další jméno, které je také potřeba zmínit je Niro, který zajistil mix a master.

Venku je již trojice videoklipů a další čtveřice se chystá. Album vychází 4.4.2018 a my vám už teď prozradíme, že tři kousky vám skrz náš magazín nabídneme zdarma.


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *