Hip Hop Magazín

Graffiti Hudba Tanec

Steel City Jam se ukazuje na všech frontách. Mrkni na nedávnou sketch session + pár dalších střípků z natáčení

25.6.2019

Steel City Jam se ukazuje na všech frontách. Mrkni na nedávnou sketch session + pár dalších střípků z natáčení

Den “D” pro mezinárodní taneční soutěž Steel City Jam se blíží… Kterou událost spojenou s touto akcí však máme namysli? Pojďme na rekapitulaci. První zákusek dostanete pod nos už dnes večer a to díky rádiu Helax, kde nejen že zazní audio premiéra nespočetně krát zmiňované hymny ale dozvíte se jak vše vznikalo, v jaké fázi se momentálně nachází samotná příprava akce a proč se pořadatelé vůbec do něčeho takového pustili.

Mimo výše zmíněnou rádiovou návštěvu pro vás máme i další šťavnaté menu. Začneme chuťovkou v podobě nedávné sketch session, do které se zapojila pětice Casey Iks, Sebastien Svoboda, Marinc Rostislav, Maugli Cyperčan a Yo Ya. Mrkni na jejich skvělou prácičku a dej nám vědět, která z nich u tebe vítězí.

Casey Iks

Marinc Rostislav

Sebastien Svoboda

Maugli Cyperčan

Yo Ya

Co vás však asi zajímá nejvíce, je vizuální kabát k rapové hymně. I zde máme pár nových informací. Od včerejšího večera je dotočeno! Pokud vše půjde jak má, výsledného materiálu pod taktovkou chalanů z Defabrik bychom se měli dočkat zhruba do čtrnácti dnů. Pokud tě zajímá jak to včera v zábavním centru Venuše během natáčení vypadalo, mrkni na pár zajímavých screenshotů ze záběru (Omlouváme se za absenci fotografa).

Fotoreport den č.1 (Nikola vidiševský) – ZDE


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *