Hip Hop Magazín

Hudba

Totally Nothin & DJ Kadr představují EP Žiju pro ten pocit. Spolu s ním vychází klip k singlu 6 stop

16.10.2021

Totally Nothin & DJ Kadr představují EP Žiju pro ten pocit. Spolu s ním vychází klip k singlu 6 stop

Totally Nothin & DJ Kadr – momentálně jedny z nejvýraznějších osobností mladé rappové scény v Česku a zároveň příslib kvalitních tracků do budoucna. To dokazuje i jejich našlapané EP s názvem Žiju pro ten pocit, které vychází ve spolupráci vydavatelství Universal Music a Supraphon už dnes a objeví se na něm kromě singlu Dochází nám čas z konce září i zajímavé featuringy s vycházejícími hvězdami rapu jako jsou Skelly, semspoko nebo Annabelle. Spolu s EP vychází i klip k singlu 6 stop plný velmi netradičních záběrů, který natočila kreativní skupina Oceanwood. 

„V podstatě jde o zpověď z večírků, na kterých samotný tracky vznikaly, což je patrný i z jejich obsahu. Pro mě osobně EP, jeho obsah, vznik i vibe dobře vystihuje slovo spontánní. Právě ve spontaneitě se sám občas rád ztratím – bez povinností, bez předem určeného cíle, jen žít,” říká o novém EP František Thiel a.k.a. Totally Nothin, který svůj hudební směr sám popsal jako hodně alternativní emo-rap.

S ním pracuje na projektu talentovaný producent ze Zlína, který si říká DJ Kadr. „EP je odkazem na náš životní styl a večírky, při kterých také jednotlivě tracky vznikaly, proto název ŽIJU PRO TEN POCIT. Určitě to má spontánní vibe a je tam zaznamenáno naše dosavadní životní období,” potvrzuje rapperova slova DJ Kadr. „Myslím si, že v tomhle ohledu si s Frantou rozumíme. Máme toho dost společného, tudíž naše spolupráce probíhala bez problémů,” dodává. Úvodní foto @adamdebourne


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *