Hip Hop Magazín

Hudba

Vychází debutová deska SKiNNYHO BARBERA El Trap Del Amor, která je hluboká, tvrdá i intimní

22.6.2020

Vychází debutová deska SKiNNYHO BARBERA El Trap Del Amor, která je hluboká, tvrdá i intimní

SKiNNY BARBER 26. června vydává nové debutové album El Trap Del Amor, ve kterém se fanoušci mladého rappera, jenž je tváří českého Def Jamu, mohou těšit na hluboké a osobní texty v chytlavých beatech. V patnácti tracích SKiNNY BARBER odhaluje své dvě stránky osobnosti a vedle melancholických, zamilovaných a depresivních tracků vydává i sprosté a tvrdé kousky. Deska je pestrá i co se týče hostů, jimiž jsou jména jako Sensey, Dorian, AstralKid22, ange lo a Churaq Clique. Spolu s deskou chystá SKiNNY i její křest a také videoklip k tracku Tennis Chain, který točil se Senseyem na tenisovém hřišti na pražském Vyšehradě.

El Trap Del Amor vychází z metafory „láska je past.” Opírá se o slovo trap, které je v hiphopu užívané pro označení hudebního žánru i životního stylu, a jelikož album navazuje na přechozí projekt EP Super Trapper, dá se říci, že trap je takovým Barberovým životním průvodcem. „El Trap Del Amor je dovolím si říct, můj doposud nejvyspělejší projekt. Velká část alba je osobní a intimní a ta zbylá je založená na energii. Nechci to tvrdit, ale věřím, že je to zatím můj nejlepší projekt,” říká SKiNNY. S výsledkem i spoluprací je spokojen i dvorní producent: „SKiNNY má skvělej výběr textu a beatů, takže album skvěle funguje jako jeden celek. Není to výstřel jednotlivých tracků bez myšlenky, naopak. Všechno k sobě sedí a myslím, že do toho BARBER dal strašně moc sebe,” pochvaluje Dobrin.

Z alba zatím SKiNNY BARBER vydal dva tracky Marihuanu a Groove. Nyní je s releasem alba připraven další singl s videoklipem Tennis Chain, na kterém je hostem Sensey. Videoklip si stejně tak jako posledně vzaly do svých rukou režisérka Bojana Vasev a Anežka Horová, která se postarala o kameru a střih. „Holčičí duo se nám dost osvědčilo a vzhledem k tomu, že se BARBER rozhodl vydat netradičnější a uvolněnější cestou klipů, Bojana s Anežkou k nim mají blízko, jelikož se specializují spíš na fashion videa než na klasické rapové klipy,” dodává Dobrin. 

SKiNNYHO BARBERA mohou fanoušci potkat naživo 28. června, kdy bude své nové album křtít spolu se Senseyem na speciálním Meet&Greetu. Zároveň také SKiNNY BARBER společně se Senseyem zvou na podzimní tour Born To Die, během které se zastaví 2. října v Bratislavě, 23. října v Praze, 7. listopadu v Brně a v dalších městech. 


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *