Hip Hop Magazín

Hudba Mladá krev

Zlínský pes, který štěká a kouše. Seznamte se, Payo093 servíruje nový singl “Sám sebou”

8.4.2020

Zlínský pes, který štěká a kouše. Seznamte se, Payo093 servíruje nový singl “Sám sebou”

Nováčci na plátně rapové hudby musejí mít ostré lokty. Jedním ze zajímavých objevů na scéně je Payo093. Ten ve Zlíně přebírá majk a i když jej můžeme nazvat mladou krví, má už přece jen něco odrapováno. Po exhibici s EP Klasický Hajzl – tvrdou dikcí servírovanou pod jménem Unoman už v roce 2014, se po letech vrací s úvodním počinem Sám Sebou, který o sobě dává vědět na YouTube channelu Ruka Hore.

O pozornost je potřeba se přihlásit a Payo093 se o ni hlásí svou provokací a místy se zase nechává lehce unášet melodickou povahou zvukového podkresu s podpisem člena H16 Abeho.

“Dáváme do projektu hodně, snažím se zaujmout po svém a provokací mi to jde asi nejlíp. Baví mě energie, hype který okolo klipu i hudby vzniká. Baví mě píchat do vosího hnízda.”

Výrobní linka továrny Payo093 v blízké době vypustí další videoklip, který je již hotový. Z Moravy se tedy můžeme opět těšit na přilévání oleje do ohně další fresh várkou provokace. Prozatím si však vychutnej výše zmíněnou úvodní skladbu “Sám sebou”.

 


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *