Hip Hop Magazín

Hudba

10 největších Hip-Hopových „gamerů“

17.3.2018

10 největších Hip-Hopových „gamerů“

Kdo nemá rád videohry? Tenhle moderní trend je rozšířen po celém světě a zejména mezi všechny věkové kategorie a skupiny lidí. V tomhle článku nás ale zajímá jen jedna skupina a to rappeři a jejich elitní skills při hraní různých videoher. Kteří to jsou a co hrají? To vše se dočtete v tomto článku.

Schoolboy Q

Schoolboy Q je jedním z osvědčených hip-hopových hráčů. Jeho největší srdcovka a láska bylo Nintendo 64 a hry jako GoldenEye, Mortal Kombat a Mario Kart. Doba jde ale kupředu a jeho zájmy taky. Q je tzv. „Call of Duty friend“ . Sám říká: „Hraju to každý den! Jakmile přijdu domů, hned hraju.“

 

Logic

Tento muž je zásadním hip-hopovým hráčem, nehledě na to, že má své vlastní hrací kanály na youtube, kde můžete vidět Let’s Playe ke hrám jako Last of Us, Uncharted 4 nebo třeba Fortnite. Hraní videoher spojil s kulturou na vyšší úrovni.

 

Post Malone

Máme tu dalšího streamera a milovníka Call of Duty! Je to opravdový hráč, který bere svou úlohu smrtelně vážně!

 

Lil Yachty

Není vůbec překvapení, že tenhle mladý hoch má zálibu ve hraní videoher. Známé jsou jeho streamy z her jako Call of Duty a Fortnite, samozřejmě s „vtipnými“ komentáři.

 

Snoop Dogg

Je něco, co strejda Snoop nedělá? Jasně že ne, mimo jiné má zálibu také v online hraní  a to zejména ve hrách, jako Madden NFL nebo SOS, samozřejmě také rád streamuje.

 

T-Pain

Jak říká T-Pain: „Hraní videoher ve studiu mi pomáhá se psaním songů“. Prý během dne dokáže až 16 hodin hrát; to je už co říct, slušnej výkon. Let’s Playe a streamy jsou na denním pořádku, např. u hry Overwatch.

 

Vince Staples

Do jeho hráčské historie můžeme zařadit hry jako Mortal Kombat, Crash Bandicoot a Mario. Tenhle týpek hraje víceménně všechno a všechno mu zkrátka jde. Potřebujete někoho porazit? Zavolejte Vincemu, on to za vás dohraje. Od Call of Duty po NBA 2K.

 

The Game

Tento muž je velmi intenzivní hráč Madden NFL ! 174 výher a 31 proher, to je jeho skóre ve Madden NFL 09, se kterým si vysloužil skvělý 6. místo v celosvětovým žebříčku hráčů téhle hry.

 

Wacka Flocka Flame

Myslím si, že tohle foto mluví za vše! Máme tu pana Flockaveliho. Livestream, online hraní, to vše je na jeho denním pořádku. V roce 2015 byl známý pro svoje skills v Call of Duty Black Ops nebo třeba GTA V online.

 

Lupe Fiasco

Tenhle rapper porazil jednoho z nejlepších hráčů Street Fightera ! Miluje bojové hry, sportovní a samozřejmě také Call of Duty (kdo ne?!).

zdroj: hotnewhiphop.com

 

 


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.