Hip Hop Magazín

Hudba

Tekashi 6ix9ine si zahrává s ohněm: „Když ti bylo 21 brečel jsi kvůli děvce“, reaguje na Gamea

18.3.2018

Tekashi 6ix9ine si zahrává s ohněm: „Když ti bylo 21 brečel jsi kvůli děvce“, reaguje na Gamea

O tom, že rapper The Game během svého pátečního koncertu označil newyorksého rappera Tekashiho 6ix9ine za „fake Blood“ a společně s publikem skandoval “fuck 6ix9ine” a “fake ass Blood“, jsme vás informovali jako první a připomenout si to můžeš v tomto článku. Dnes vám opět jako první přinášíme reakci Tekashiho, který bohužel nereagoval diss trackem, v což jsme doufali, ale pouze prostřednictvím instagramových vzkazů. Nejprve Tekashi postnul následující vzkaz, ve kterém nepřímo reaguje na comptonského rappera:

„to já proměnil gangstery ve vlivné následovníky, všechny jsem vás pozval na mou hru, kluk s duhovejma vlasama teď roztáčí celej průmysl“, „vykuř mi péro, to já doslova přijel do každého města, kam jste říkali ať dojedu a nedorazili jste, odpověděl jsem na každou výzvu a vy zůstáváte jen ve svým městě. Já přicházím se svým shitem z New Yorku do každýho města, pohybuju se“(omlouvám se za nedoslovný překlad, ale překládat po Tekashim je peklo)

 

A následoval další instagram post: „Říkám ti, oni o mě chtěj natočit dokument, jak dítě s duhovejma vlasama změnilo život gangsterů. Byl to kluk s duhovejma vlasama, kterej dokázal ´známý gangstery´ dostat z jejich klidu. Odpovídám na všechny výzvy, nikdy se nezastavím. Nikdy se nenechám dostat. Kluk s duhovejma vlasama teď frustruje celej průmysl, nejvíc nenáviděnej.“

 

Následoval ještě jeden post, který už přímo útočí na The Gamea, ovšem ten vzápětí Tekashi smazal. Uživatel Theshaderoom ho však naštěstí rychle uložil a následně repostnul. Tekashi v něm sdílel video z pořadu Change of Heart, ve kterém se objevil tehdy ještě 21 letý The Game, před tím než se proslavil a Tekashi to komentoval: 

„Když ti bylo 21, brečel jsi kvůli děvce, já žiju život gangstera od malička. Dřel jsi na tom, abys byl cool a stal se Blood, lol ´já zažil největší zážitek života´ idiote!“

 

Tekashi si v tomto případě zahrává s ohněm a při pročítání zahraničních diskuzí jsem narazil dokonce na sázky na to, jak dlouho bude Tekashi ještě žít. Jak jsem již zmínil v úvodu, jsem spíše zklamaný, že se diss zatím odehrává pouze na úrovni sociálních sítí a nikoli ve formě diss tracků, které by celému incidentu vrátily trochu té rapové úrovně.


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.