Hip Hop Magazín

5 českých rapperů, kteří se objevili ve filmu nebo v seriálu

5.1.2024

5 českých rapperů, kteří se objevili ve filmu nebo v seriálu

Dnes pro vás máme jeden filmový speciálek, konkrtně si připomeneme 5 případů, kdy se čeští rappeři objevili na stříbrném plátně a to ať už ve filmu nebo seriálu. Viděli jste je všechny?

Orion
Česká rapová legenda Orion si střihl krátkou roli v seriálu České televize Nevinné Lži. Konkrétně se objevil v díle Lež má rozbité auto, jako kamarád Vojtěcha Dyka, který přijede odvézt z restaurace opilou Tatianu Dykovou. Díl si můžete celý pustit zde.

Sergei Barracuda
Ostravský rapper Sergei Barracuda si zahrál sám sebe v celkem povedeném filmu Adama Sedláka z roku 2022 jménem Banger. Sergei Barracuda kupuje ve snímku drogy od Adama Mišíka, no kdo by to řekl.

Kato
I frontman kapely Prago Union se stejně jako Orion objevil v seriálu České televize Nevinné Lži. Kato si zahrál kamaráda a kolegu hlavního hrdiny v díle Čistá práce. Díl najdeš zde.

Vladimir 518
I druhá půlka z rapujících členů PSH se objevila ve filmu. Vladimir 518 si zahrál sám sebe ve filmu Tomáše Vorla z roku 2014 Vejška. Ve filmu rapuje v klubu track Děti prázdnoty.

Supercrooo
A ještě v jednom filmu Tomáše Vorla se objevili pražští rappeři, byl to kultovní snímek Gympl z roku 2007, kde Supercrooo v klubu zajeli track Pulzní Hajzl.


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.