Hip Hop Magazín

Novinky

„Nebojte, nezavřeli mě. Jsem v pohodě.“ – avizuje Dollar Prync po častém spojování s údajným zatčením

4.1.2024

„Nebojte, nezavřeli mě. Jsem v pohodě.“ – avizuje Dollar Prync po častém spojování s údajným zatčením

Čerstvá pražská drogová kauza spojována s rapovým rybníkem se dočkala nové aktualizace. Poté, co deník Blesk spustil lavinu otazníků a dotazů ohledně zatčených osob, můžeme být díky rapové ikony Smíchova a zástupce ocelového města konkrétnější.

Rapper, 32 let, Smíchov. Přesně tyto konkrétní informace vedli ke spekulacím. Čtenáře totiž zmiňovaná fakta přivedly k jistým dohadům a tipům, že by dotyčný mohl být Dollar Prync. Ten však své posluchače před malou chvíli sám uklidnil slovy: „Nebojte, nezavřeli mě. Jsem v pohodě.“

Tipovací soutěž tedy dále pokračuje a to bez nejčastěji zmiňovaného rappera. Máte zájem o nápovědu „publika“ ? Ostravský rapper Sergei Barracuda pro vás jednu má. Na svém instagramovém profilu ve stories zmínil tyto slova: Frajer, kterého vzali, byl nenápadný, pokorný, tichý typ a nikdy byste to do něj neřekli.

Mimo to ještě dodal: Ano byl to rapper… 1 track za rok rapper a pár desítek čísel na streamech rapper. V závěru bychom chtěli policii pogratulovat a poděkovat za odvedenou práci. Více zatčených drogových individuí ať je klid.


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.