Hip Hop Magazín

Hudba Párty

Úterní koncert v ROXY se blíží: 5 největších hitů detroitského rappera Obie Trice

4.11.2018

Úterní koncert v ROXY se blíží: 5 největších hitů detroitského rappera Obie Trice

V úterý 6.11.2018 zamíří do České republiky vůbec poprvé americký rapper Obie Trice III a pražskému publiku se představí v klubu ROXY v rámci svého 15th Anniversary Tour, které jede na počest 15. výročí svého debutového alba Cheers. Dalo by se říci, že je to zároveň narozeninový koncert, protože Obie oslaví o týden později své 41. narozeniny.

Obie se narodil 14.11.1977 v Detroitu, kde zároveň prožil celý svůj život i kariéru, je to tedy detroitský patriot jak se patří. Na světová pódia se dostal díky Bizarrovi z kapely D12, ten ho totiž na přelomu tisíciletí představil Eminemovi a v roce 2000 byl oficiálně upsán po Shady Records. V říjnu 2003 vydal své debutové album Cheers, které patří mezi nejlepší detroistká rapová alba všech dob a kterého se do této chvíle prodalo přes 2,5 milionů kusů, patří mu tedy platinová certifikace. K dnešnímu dni má Obie Trice na kontě 4 mixtapy a 4 studiová alba.

 

Více informací o úterním koncertě Obie Trice zde

 

Aby sis zkrátil čekání na úterní koncert, připomeň si s námi 5 největších hitů Obie Trice:

Obie Trice – Snitch ft. Akon

Singl Snitch vyšel v roce 2006 a objevil se na Obieho druhém studiovém albu Second Round´s On Me. Ve vokálech ho doplňuje zpěvák Akon.

 

Eminem – Go To Sleep ft. DMX, Obie Trice

Hymna Go To Sleep byla natočena v roce 2002 a o rok později se objevila na soundtracku k akčnímu filmu Od kolébky do hrobu. Ve tomto snímku se objevil v hlavní roli DMX a ten v této skladbě také doplňuje spolu s Obiem Tricem Eminema.

 

Obie Trice – Got Some Teeth

Na koncertě bez jakékoli pochybnosti zazní také pecka Got Some Teeth z roku 2003, je to totiž ústřední píseň debutového alba Cheers, které v Praze oslaví své 15. narozeniny.

 

Obie Trice feat.Eminem – Rap Name

Na deluxe edition verzi soundtracku k filmu 8 Mile se objevila debutová píseň Obie Trice Rap Name. V tomto bangeru se po poku Obieho objevil také Eminem a tím ho představil celosvětovému rapovému publiku.

 

Obie Trice – The Setup

Z debutového alba Cheers pochází také song The Setup. Zde Obieho doplňuje vzácný host z Kalifornie Nate Dogg.


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.