Hip Hop Magazín

Tanec

Fotoreport: Střípky z akce Rest In Beats vol. 3 objektivem Peco Photography

4.11.2018

Fotoreport: Střípky z akce Rest In Beats vol. 3 objektivem Peco Photography

14 km severně od Blanska a 33 km severně od Brna na hranicích Drahanské vrchoviny se včera otřásla zem v základech. V Boskovicích se totiž konal již třetí ročník taneční události Rest In Beats. Skvělá atmosféra, mezinárodní porota, úžasní tanečníci či parádní hudba o to vše si díky své absenci přišel. Pokud tě to zpětně aspoň trochu štve a rád bys nakoukl na průběh dění, máme pro tebe pár střípků objektivem „Peco Photography„. 

Sami organizátoři akce uvedli event skrz magazín Tanecnascena.sk ještě před samotným zahájením slovy: „Chceme, aby Rest in Beats byla akce, na kterou si vzpomeneš protože je jiná. Hlavní faktor, který nás odlišuje od jiných akcí je zajímavý a netradiční koncept, který jsme pro letošní ročník ještě upgradovali. Obsahuje trošku strategie a hodně zábavy. Není to klasický battle, kde přijdeš odtancuješ demo a pak si dáš jeden battle. I když prohraješ v prvním kole můžeš skončit ve finále. Tancovat se bude samozřejmě celý den v cypherech.“  Za naši redakci musíme organizátorům vzdát hold, jelikož akce byla vážně povedená a výše zmíněný netradiční koncept nás zaujal.Věříme, že nám tato akce utkví v pamětí vážně dlouho a už teď se těšíme na její další konání.

Zároveň bychom rádi využili této situace a pozvali vás na nadcházející taneční eventy. Již 10.11 bude slavit taneční crew Opatow Flavour své 10. výročí, což je určitě velký důvod k oslavám. (Více informací přineseme brzy) Následně poté se vidíme 17. listopadu v Bratislavě, kde se uskuteční pátý ročník akce Next Generation Jam. (Více zde)

Pro více fotek z akce Rest In Beats klikni na logo níže


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.