Hip Hop Magazín

Hudba

Adam Mišík má nejlepší kokain v Praze a chce nahrát track se Sergeiem Barracudou, do kin dorazil film Banger

7.7.2022

Adam Mišík má nejlepší kokain v Praze a chce nahrát track se Sergeiem Barracudou, do kin dorazil film Banger

Média jsou v posledních dnech plné dění Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech. V rámci festivalu byl představen také film, který bude blízký i fanouškům českého rapu. Své premiéry se zde totiž dočkal snímek s názvem Brak režiséra Adama Sedláka v němž si jednu z rolí střihl také ostravský rapper Sergei Barracuda.

 

 

 

Alex má nejlepší kokain v Praze, rozhodne se ale s dealováním seknout. Prodej mu sice vydělal na luxusní oblečení, jako začínající raper však touží po úspěchu a slávě. Na obzoru se navíc rýsuje slibná příležitost natočit hit s uznávaným interpretem, který by ho mohl dostat mezi top hráče. Cestu do studia však komplikuje jeden malý detail: spolupráce je časově omezená a stojí hromadu peněz.

 

 

Boj o čas i základní životní funkce začíná. Po minimalistickém dramatu Domestik přichází Adam Sedlák se zběsilou adrenalinovou jízdou noční Prahou, plnou rapu a drog. Komedie natočená výhradně na iPhone nabízí sondu do života současné mládeže a přináší dosud nejvýraznější roli Adama Mišíka.

 


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.